Expert Teambuilding

  Sectii DRDP Bucuresti

S.D.N Bucuresti Sud
          Sef sectie- Balajel Gabriela
          Adjunct sef sectie- Stan Lucian
          Contabil sef sectie- Dirdala Valentin
          Sef district Calugareni- Stefan Nicolae
          Sef district Remus- Pielmus Nicu
          Sef district Mihailesti- Martac Liliana
          Sef district Vlasin- Martac Liana Mihaela
          Sef district Greaca- Dragu Constantin
          Sef district Bucsani- Iordan Costel
          Sef district  Orasti-Baltac Valeriu Cristian
          Sef district Oltenita- Baltac Vasile
          Sef district Jilava- Burcea Lorin Ionel
          Sef district Bucsani- Parvu Florea
          Sef district Lehliu- Nitoi Nica
          Sef district Branesti- Ploaie Cristian Florin
          Sef compartiment UZD- Neagoe Carmen
          Sef sector- Baban Elena
          Sef sector- Epure Catalin
          Sef sector- Luta Dumitru
          Sef sector- Musat Constantin
          Sef sector- Neagoe Iulian

S.D.N Bucuresti Nord
          Sef sectie- Dobre Marian Nicolae
          Adjunct sef sectie- Tancu Sorin Daniel
          Contabil sef sectie- Stoenoiu Cristina
          Sef district Ciorogarla-Graef Cristian
          Sef district Ionesti- Gheorghe Marian
          Sef district Tancabesti- Cioroaba Carmen
          Sef district Crevedia- Sarealba Sandu
          Sef district Sinesti- Graure Iulian
          Sef district Urziceni- Tudorache Razvan
          Sef district  Belciugatele-Tanase Florea
          Sef district Tartasesti-Ghiorghica Nicolae Puiu
          Sef district Voluntari-Pavel Florentin
          Sef compartiment UZD- Deaca George Augustin
          Sef sector- Gheorghe Simona
          Sef sector- Gheorghica Elena
          Sef sector- Macovei Corina

S.D.N Buzau
          Sef sectie-Velicu Marius
          Adjunct sef sectie- Coteanu Mihai
          Contabil sef sectie- Ticlea Daniel Marian
          Sef district Buzau- Toma Stelian
          Sef district Maracineni- Partenie Gica
          Sef district Ramnicu Sarat- Stanciu Alexandru- Adrian
          Sef district Pogoanele- Vasile Constantin
          Sef district Magura- Mitrea Gheorghe
          Sef district Patarlagele- Popescu Cristian Eugen
          Sef district  Siriu- Baroian Alin- Gabriel
          Sef district Vernesti- Urjan Ion
          Sef district Cioranca- Luncanu Radu Florin
          Sef compartiment UZD- Harja Mirela
          Sef sector- Robu Sorin
          Sef sector- Caloian Alexandru
          Sef sector- Visan Dumitru

S.D.N Ploiesti
          Sef sectie- Manta Valerian
          Adjunct sef sectie- Vlad Catalin
          Contabil sef sectie- Mihaila Maria
          Sef district Barcanesti- Gheorghe Adrian
          Sef district Blejoi- Alecu Petre
          Sef district Cimpina- Alexa Dumitru
          Sef district Sinaia- Stoian Mihai
          Sef district Valea Popii- Mosor Florin
          Sef district Albesti- Mirea Nicolae
          Sef Pepiniera Bratasanca- Aga Marcela
          Sef Formatia Consolidari Cheia- Chitoiu Ioan
          Sef Formatia Siguranta circulatiei Stacesti- Radulescu Felix
          Sef compartiment Centrul de Perfectionare- Stoian Viorica
          Sef compartiment UZD- Barbu Sorin
          Sef sector- Alexa Doinita
          Sef sector- Apostolescu Maria
          Sef sector- Demidov Sorin
          Sef sector- Mirea Luminita

S.D.N Pitesti
          Sef sectie-Aldea Ionel Sebastian
          Adjunct sef sectie- Moldoveanu Corneliu
          Contabil sef sectie- Dumitrescu Mihaela
          Sef district Buzoiesti- Morlova Maria
          Sef district Calinesti- Marcu Mihail
          Sef district Capataneni- Teodorescu Dumitru
          Sef district Cateasca- Patru Ion
          Sef district Campulung- Mocanu Marian
          Sef district Curtea de Arges- Borzasi Stefan
          Sef district  Domnesti- Bajan Ion
          Sef district Draganu- Stoichici Ionel
          Sef district Piscu Negru- Sandu Valerica
          Sef district Pitesti Sud- Bolocan Gheorghe
          Sef district Podu Dambovitei- Jingoi Cornelius
          Sef Formatia Consolidari Vidraru- Sandu Marilena
          Sef compartiment UZD- Bolboaca Razvan
          Sef sector- Moldoveanu Camelia
          Sef sector- Popa Miruna
          Sef sector- Radu Petre

S.D.N Targoviste
          Sef sectie- Popescu Relu
          Adjunct sef sectie- Dumitru Gheorghe
          Contabil sef sectie- Enache Luiza
          Sef district Titu- Udrea Vasile
          Sef district Gaesti- Dumitrescu Constantin
          Sef district Ulmi- Popescu Gheorghe
          Sef district Teis-Cimpeanu Constantin
          Sef district Moroeni- Stoica Iustin
          Sef district Gemenea- Grosu Ovidiu
          Sef sector- Ionita Adrian
          Sef sector- Juverdeanu Dumitru
          Sef sector- Otelea Serban

S.D.N Alexandria 
          Sef sectie- Popa I Alexandru
          Adjunct sef sectie- Popa Alexandru
          Contabil sef sectie- Popescu Iovita
          Sef district Draganesti- Sandu Nicolae
          Sef district Alexandria- Streche Marin
          Sef district Rosiorii de Vede- Cheran Ion
          Sef district Zimnicea- Grasu Barbu
          Sef district Crangu- Grigore Doru
          Sef district Turnu Magurele- Stania Ion
          Sef district  Piatra- Avramescu Lucian
          Sef district Dobrotesti- Cristescu Adrian
          Sef compartiment UZD- Dumitrascu Adriana
          Sef sector- Firican Adriana
          Sef sector- Cheran Doina
          Sef sector- Udeanu Gherghina